24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Довічне ув’язнення – Федеративне міністерство юстиції Німеччини висловило готовність співпрацювати у галузі удосконалення матеріального права з виконання покарання у виді довічного ув’язнення в Україні

2 жовтня 2015 року представники апарату ДПтС України взяли участь у робочій зустрічі з делегацією Федеративного міністерства юстиції Німеччини під головуванням з української сторони заступника Міністра юстиції України Сергія Петухова.

Захід відбувався у приміщенні Міністерства юстиції України, німецьку делегацію очолювала Міністеріальдиригент Федеративного міністерства юстиції Німеччини пані Марі Луізе Граф-Шлікер і радник цього Міністерства пані Олександрою Альбрехт.

Представниками ДПтС України запропоновано поновити раніше призупинене співробітництво з питань удосконалення законодавства України щодо виконання покарання у виді довічного позбавлення волі.

У ході розмови німецьку делегацією поінформовано, що в українських пенітенціарних установах перебуває значна чисельність засуджених до такої категорії – 1591 особа. Щороку відмічається їх збільшення на 60-70 осіб, відсутнє прогресивне матеріальне право з перегляду справ цих засуджених, не застосовуються інші заходи кримінально-правового характеру, що можуть впливати на прогресивну і дієву зміну умов тримання цих засуджених.

Міністеріальдиригент Мінюсту Німеччини пані Марі Луізе Граф-Шлікер погодилася, що поновлення співпраці у зазначені вище сфері можливе та поінформувала про готовність розпочати діалог з напрацювання проекту угоди про співробітництво між Федеративним міністерством юстиції Німеччини Міністерством юстиції України, в тому числі і з питання удосконалення матеріального права щодо довічного ув’язнення.

Лінки за темою:

http://old.minjust.gov.ua/photoalbum/1103

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »