16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Житомирську ВК облуправління ДПтС України (№4) відвідали представники Профспілки працівників виправних закладів Литовської Республіки

6 жовтня 2015 року голова Профспілки працівників виправних закладів Литви Тадас Сіджунайтис та член Центрального бюро цієї профспілки Ярослав Марцінкевич, у супроводі голови Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олега Андрієнка та заступника начальника управління виробничої діяльності апарату Державної пенітенціарної служби України Миколи Кириченка, відвідали Житомирську виправну колонію (№4).

Під час візиту гості ознайомилися з виробничими потужностями державного підприємства установи, зразками його продукції, зокрема - деревообробки, каменеобробки, швейними виробами. Знайомили відвідувачів з діяльністю підприємства заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Новіцький та начальник Житомирської ВК-4 Валерій Лобов.

Ознайомившись з умовами виробництва колонії, наявним обладнанням та перспективними для використання об’єктами, представники іноземної делегації висловили зацікавлення у можливій співпраці литовських підприємців з підприємством Житомирської виправної колонії (№4) та рештою підприємств установ виконання покарань області у кількох напрямках, зокрема і виробництві енергозберігаючої продукції.

Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »