17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Інститут кримінально-виконавчої служби відвідали учасники круглого столу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України»

2 жовтня 2015 року до Інституті кримінально-виконавчої служби завітали учасники круглого столу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України».

На заході були присутні: Голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України» Іван Васильович Штанько, його заступник Жигун Микола Іванович, голови обласних осередків Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України та постійний і перемінний склад Інституту.

Розпочався захід з вітального слова начальника Інституту кримінально-виконавчої служби генерал-майора внутрішньої служби Є. Ю. Бараша. Євген Юхимович представив аудиторії керівників обласних осередків Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України та висловив щиру подяку усім хто безпосередньо приїхав до Інституту.

Також начальник Інституту привітав науково-педагогічний склад Інституту зі святом працівника освіти. Після цього начальник відділу соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби А. М. Мазаєв оголосив наказ ДПтС України про заохочення науково-педагогічного складу Інституту до Дня працівника освіти.

Присутнім було продемонстрованоцікавий фільм про Інститут кримінально-виконавчої служби та фото заходів, які проводилися в навчальному закладі.

Далі до голів обласних осередків Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби Українизвернувся старший викладач кафедри кримінально-виконавчого права О. І. Кіслов з пропозицією створення громадського об’єднання «Пенітенціарна асоціація України».

На завершення з промовою виступив Іван Васильович Штанько. Іван Васильович - людина-легенда, перший Голова відомства як самостійного, центрального органу влади з питань виконання покарань. Він розповів присутнім про історію утворення Служби, поділився безцінним і цікавим досвідом, а також означив основні статистичні дані та розповів про тенденції, які спостерігаються в процесі розвитку та реформування ДПтС України як центрального органу влади.

Також учасники круглого столу мали можливість ознайомитися з умовами проживання та навчання курсантів, а саме: відвідали гуртожиток, навчальні аудиторії, кафедри, відділи, кімнату Говарда та їдальню.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи ІКВС

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »