24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223
24
2526
27282930
дата з:
по:
19.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Відкритий лист від громади Полтавщини та Черкащини до Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка

ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ МИКОЛАЙОВИЧУ!

Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» та Союз Об’єднань Євангельських християн-баптистів Золотоніської церкви ЄХБ "Відродження" Черкаської області висловлює Вам свою повагу та щиру вдячність за вміле керівництво та координацію діяльності в напрямку перевиховання неповнолітніх засуджених Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Особистим авторитетом та позитивним прикладом, Ви вмієте вміло керувати та налагоджувати взаємодію у такому великому колективі працівників пенітенціарної служби України. У свою чергу, пенітенціарії на місцях вживають всіх необхідних заходів, спрямованих допомогти засудженим переоцінити своє ставлення до життя та стати законослухняними і визнаними у суспільстві громадянами.

Завдяки наданій Вами можливості Кременчуцька виховна колонія є відкритою для проведення соціально-виховної та духовно-просвітницької роботи із хлопцями представниками громадських та релігійних організацій. Сьогодні налагоджена дієва співпраця з адміністрацією колонії, спрямована на користь молодих людей, які в своєму житті скоїли необачну помилку. В колонії хлопці розуміють, що можна жити по-іншому, не порушуючи закони, створювати свої родини та виховувати дітей, працювати на гарній роботі та вести здоровий спосіб життя.

Ми високо цінуємо Ваш внесок, Володимире Миколайовичу, і в створенні для юнаків колонії достойних умов для повноцінного розвитку, які постійно втілюються в реальних діях. Ваша чуйність, доброта, благородність, кваліфікованість і досвідченість відчувається на якості роботи працівників виховної установи з молоддю. На наш погляд, робота з дітьми є дуже відповідальною справою. Хлопцям тут допомагають пізнавати світ, бути активними, розширювати свій кругозір та розвивати творчі здібності. Вихованці отримують повну загальну середню освіту в школі та виробничу спеціальність у професійно-технічному училищі колонії. Приємною несподіванкою для нас стала новина, що 6 юнаків цього року вступили у вищий навчальний заклад.

За безпосередньої підтримки начальника територіального управління в Полтавській області Миколи Володимировича Ісаєва, з лютого 2012 року благодійний фонд «Громадське здоров’я» в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» тісно співпрацює з виховною колонією. Так, за 4 роки на соціальний супровід взято 162 вихованці. З багатьма вихованцями підтримується телефонний або особистий контакт після звільнення. Вони демонструють позитивну динаміку у соціальній адаптації на волі. Одним із таких прикладів є Володимир Х., який був взятий на супровід в грудні місяці 2014 року. Уродженець міста Алчевськ, Луганської області, у зв’язку із подіями на сході України, зважаючи на життєві обставини, які склалися, вирішив влаштувати своє подальше життя на Полтавщині. Співробітники колонії сприяли в адаптації хлопця та після звільнення надали всю необхідну допомогу. Звільнившись з колонії хлопець приїхав до м. Полтава, де в подальшому з ним працювали соціальні працівники фонду. Зараз Володимир допомагає своїй матері матеріально та працює збірником меблів. Хлопець прагне отримати вищу світу, і вже своїм прикладом може показати іншим, що той, хто прагне до змін – може досягти всього, для цього необхідно лише бажання. А перебування Володимира в колонії стало для нього корисним уроком, поштовхом до позитивних змін, вміння ставити цілі і твердо до них іти.

Спільна праця місіонерів церкви «Відродження» та працівників колонії несе теж величезні позитивні зміни в житті хлопців. Одним із яскравих прикладів є Дмитро А., який звільнився 5 років тому. Пастор Скиба Сергій прийняв його в свою сім'ю (хлопець сирота) та піклується про нього, як про сина. Він навчився робити євроремонти, працюючи, зняв квартиру, став жити самостійно, закінчив курси кухаря і 2 місяці тому одружився. А ось, Женя Я., звільнився 2 роки тому. Пастор Сильченко Анатолій взяв його на поруки, після того, як хлопець звільнився умовно-достроково, адже рідні у м. Краматорськ на той час не хотіли мати з ним ніяких відносин. Женя став працювати з перетяжки м'яких меблів. Потім йому допомогли вступити до училища у м. Кременчуці за спеціальністю електромонтера. Наданий момент він проходить виробничу практику та живе в сім'ї віруючих. За цей період він налагодив родинні стосунки. Рідні, які не хотіли його раніше бачити, тепер пишаються своїм сином та онуком.

Володимире Миколайовичу, сподіваємось, що налагоджена взаємодія триватиме і надалі! Дякуємо Вам за підтримку в ім’я добра! Та хочемо поділитися і фотографіями юнаків, які звільнилися з колонії та знайшли правильний шлях в цьому житті!

З повагою,

директор ПОБФ «Громадське здоров’я» А.О. Протопопов,

пастор церкви «Відродження» Сергій Скиба

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »