23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Працівники управління ДПтС України у Волинській області взяли участь у міжнародній конференції в республіці Білорусь

На запрошення Брестського обласного інституту розвитку освіти республіки Білорусь заступником начальника управління ДПтС України у Волинській області підполковником внутрішньої служби Юрієм Безушкевичем та начальником сектору кримінально-виконавчої інспекції управління підполковником внутрішньої служби Сергієм Матвіюком здійснено виїзд у службове відрядження у період з 14 по 16 жовтня 2015 року до республіки Білорусь (м. Брест) з метою участі в міжнародній конференції на тему «Профілактика дитячих девіацій як умова стійкого соціального розвитку прикордонних територій».

Урочисте відкриття конференції відбулося 15 жовтня в «Центрі додаткової освіти дітей та молоді м. Бреста». Відкрив конференцію начальник управління освіти Брестського облвиконкому республіки Білорусь Михайло Тихончук. Участь у Конференції від білоруської сторони взяли також начальник відділу соціальної та виховної роботи управління освіти Брестського облвиконкому Микола Тарасюк, методист ідеологічної та виховної роботи «Брестського обласного інституту розвитку освіти» Наталія Янчук та заступник начальника відділу наглядово-виконавчої діяльності УВС Брестського облвиконкому Сергій Гаврусик. З польської сторони у Конференції взяв участь координатор міжнародного проекту по Муніципалітету Гміни Дрелюв республіки Польща Мажена Кукавска.

Під час конференції з доповідями виступили дитячі педагоги та психологи України, Білорусі та Польщі, які ознайомили присутніх з системою профілактичної роботи з підлітками «групи ризику» з врахуванням їх індивідуальних та вікових особливостей.

Начальником сектору кримінально-виконавчої інспекції управління підполковником внутрішньої служби Сергієм Матвіюком під час конференції було презентовано концепцію української частини міжнародного проекту на тему: «Розробка та практичне впровадження ефективних методів психологічної та соціально-правової допомоги дітям і підліткам, які перебувають у конфлікті з законом», який передбачає створення на базі Луцького міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції центру психологічної та соціально-правової допомоги.

Результатом участі в конференції працівників управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області стало узгодження концепції проекту між українською та білоруською стороною, який буде подано у 2016 році для участі в конкурсі у рамках «Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Крім того делегація управління ДПтС України у Волинській області мала можливість ознайомитися з особливостями роботи кримінально-виконавчої інспекції республіки Білорусь. Зокрема, було проведено робочу зустріч з заступником начальника відділу наглядово-виконавчої діяльності УВС Брестського облвиконкому Сергієм Гаврусиком, який курує напрямок діяльності кримінально-виконавчої інспекції.

Кримінально-виконавча інспекція республіки Білорусь є структурним підрозділом територіальних органів внутрішніх справ управління міністерства внутрішніх справ країни. На службу, крім виконання покарання у виді виправних, громадських робіт, заборони обіймати певні посади та займатись певною діяльністю, а також здійснення контролю за умовно засудженими особами, покладено обов’язок по контролю за засудженими, звільненими з місць позбавлення волі, в тому числі умовно-достроково. Крім цього, інспекція здійснює контроль за дотриманням громадянами умов адміністративного нагляду та здійснює направлення до виправних центрів засуджених до покарання у виді обмеження волі.

Цікавим є досвід колег по веденню електронної бази даних щодо підоблікових осіб та комп’ютеризованого обліку особових справ. Зокрема, новостворена інформаційна база кримінально-виконавчої інспекції інтегрована в інформаційно-пошукову систему Міністерства внутрішніх справ республіки Білорусь, що дозволяє працівникам служби необхідну інформацію про засудженого отримувати безпосередньо з робочого місця.

Сектор КВІ управління ДПтС України у Волинській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »