25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Київщина: Бучанську виправну колонію (№85) відвідав представник Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та урядом Королівства Швеції

Сьогодні, 22 жовтня 2015 року, у рамках співпраці ДПтС України, Консультативною місією ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та урядом Королівства Швеції з метою налагодження контактів та підтримки українських реформ у секторі цивільної безпеки у Бучанську виправну колонію управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№85) прибув з робочим візитом експерт, Управління закордонних справ, Служба тюрем та пробації Швеції - Линдгрен Ернст Йонас у супроводі перекладача.

В заході взяли участь і супроводжували Вадим Човган - член Громадської Ради ДПтС України, начальник сектору СВПР управління – Валерій Суботенко, начальник Бучанської ВК(№85) - Євген Домбровський та керівництво установи.

Так, гість з Королівства Швеції цікавився питаннями наповнення виправної установи, роботою персоналу колонії, проблемами, які виникають у роботі установи, соціально-виховною роботою із засудженими, їхнім медичним забезпеченням, реалізацією засудженими їхніх прав, зокрема, права на побачення, на працю, на освіту.

Під час візиту до Бучанської виправної колонії (№85) Ерест Линдгрен відвідав житлові приміщення установи, дільницю соціальної реабілітації, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, дільницю карантину діагностики та розподілу засуджених, міжобласну багатопрофільну лікарню при установі, дисциплінарний ізолятор, приміщення камерного тип та дільницю посиленого контролю.

У спілкуванні начальником виправної колонії Євгеном Домбровським гість отримав відповіді на запитання, які його цікавили, а саме: користування засудженими правом на отримання якісної медичної допомоги, порядок надання побачень засудженим, умовами тримання та комунально-побутового забезпечення, працевлаштування засуджених, проведення культурно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів із засудженими, відвідини установи представниками громадських та релігійних організацій.

Прес-служба управління ДПтС України в м.Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »