22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Покращення зовнішньоекономічної діяльності підприємства Чернігівської виправної колонії облуправління ДПтС України (№ 44)

Представники грузинської компанії «Georgian Manganese LLC» відвідали Чернігівську виправну колонію обласного управління ДПтС України з метою ознайомлення з підприємством установи для подальшої співпраці з виготовлення швейних виробів.

У супроводі заступника начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Юрія Дерія та керівництва Чернігівської виправної колонії (№ 44) представники іноземної компанії ознайомилися з виробничими потужностями підприємства виправної установи, обговорили перспективи та напрямки подальшої співпраці з пенітенціаріями Чернігівщини.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »