24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
10.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

ЄС і ДПтС України – розпочалася робота з оцінки національних
можливостей створення локальної мережі і
бази даних обліку суб'єктів пробації

10 листопада 2015 року представники апарату ДПтС України провели робочу зустріч з експертами проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" для обговорення можливостей створення електронної бази даних обліку суб'єктів пробації.

Експерти Проекту ЄС пан Пітер Мюррей (Peter Murray) - спеціаліст Департаменту технічного забезпечення та комунікацій Служби пробації графства Мерсісайд (Великобританія), та пані Ірина Жаронкіна (Irina Zharonkina) здійснили попередню оцінку наявних в Україні ресурсів для побудови горизонтально-вертикальної комп’ютеризованої комунікаційної мережі обміну інформацією між підрозділами пробації в Україні та створення електронної бази даних обліку суб'єктів пробації.

Українською стороною поінформовано експертів Проекту ЄС про перелік необхідних функцій для комп’ютеризованих робочих місць персоналу пробації щодо обліку і ведення справ суб’єктів пробації, а також ознайомлено з структурою проекту Технічного завдання на виконання робіт із зазначеного вище питання.

Нагадуємо, що у рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" з лютого 2015 року триває робота щодо сприяння у впровадженні Закону України "Про пробацію". У зв’язку з цим, європейські експерти залучаються для підготовки нормативно-правових, організаційно-розпорядчих і методичних документів, що регламентують і сприяють реалізації положень зазначеного вище законодавства. Також, зазначений захід проводиться на виконання завдань, передбачених Стратегією реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки, схваленої Указом Президента України від 20 травня 2015 року №276.

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »