23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Делегація Мін’юсту і ДПтС України розпочала службовий візит до Великої Британії з метою вивчення досвіду проведення внутрішніх в’язничних інспекцій

У рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між ДПтС України та Офісом Ради Європи в Україні щодо виконання проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» Рамкової програми співпраці Європейського Союзу та Ради Європи для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Республіки Молдова, України, а також на виконання наказу ДПтС України від 10 листопада 2015 року № 352/ВД-15 міжвідомча делегація Міністерства юстиції України та ДПтС України на чолі з першим заступником Міністра юстиції України Наталією Севастьяновою у період з 23 по 27 листопада поточного року перебуватиме у Великій Британії.

Серед основних завдань делегації – робочі зустрічі для обговорення питань, що становлять взаємний інтерес, консультування та обмін досвідом роботи з іноземними колегами щодо організації та підготовки процедури з проведення внутрішніх інспекцій установ виконання покарань.

За результатами поїздки має бути підготовлений письмовий звіт.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »