16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Польсько-українське співробітництво – підтвердження намірів подальшої
співпраці між Головним управлінням Тюремної служби республіки Польща
та Державною пенітенціарною службою України

26 листопада 2015 року у приміщенні апарату ДПтС України проведено робочу зустріч з польською делегацією, до складу якої входили директор Пенітенціарного бюро Головного управління Тюремної служби Республіки Польща пан Анжей Ленчук та представники інших органів державної влади та наукові діячі вищих навчальних закладів Польщі.

У ході зустрічі представники апарату Пенітенціарної служби України поінформували польську сторону про останні зміни в українському законодавстві, що стосувалися приведення порядку і умов відбування кримінальних покарань до європейських стандартів, про основні тенденції в сфері політики кримінальної юстиції, що позитивно впливає на динаміку чисельності осіб, які тримаються в місцях позбавлення волі.

Обговорювалися і інші питання, пов’язані з підтвердження намірів подальшого розвитку польсько-українського співробітництва у галузі в’язничної справи, що має поєднувати зусилля наукової і практичної складових у цій сфері.

Польська сторона зосередила увагу учасників зустрічі на підписаній 12 травня 2011 року Угоди про співпрацю між Державною пенітенціарною службою України і Головним управлінням Тюремної служби Республіки Польща.

Заявлені в Угоді напрями співпраці повинні враховуватися під час проведення спільних українсько-польських заходів, а залучення наукових працівників мають бути запорукою в підвищенні ефективності результатів проведеної роботи у в’язничні справі.

Нагадуємо, що робоча зустріч з польською делегацію відбулася в апараті ДПтС України напередодні Міжнародної науково-практичної конференції "Кримінально-виконавча політика України та Європейського Союзу: розвиток та інтеграція", яка відбудеться 27 листопада 2015 року в Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України в Києві.

26 листопада польській делегації надано можливість відвідати Музей Державної пенітенціарної служби України, що розміщений в приміщенні адміністративної будівлі апарату Служби.

Довідково про польсько-українське співробітництво в пенітенціарній справі:

12 травня 2011 року підписано Угоду про співпрацю між Головним управлінням тюремної служби Республіки Польща і Державною пенітенціарної служби України, у листопаді 2011 року, у жовтні 2012 року і червні 2013 року відповідно – Регіональних угод про співпрацю між Окружним інспекторатом Тюремної служби Республіки Польща в м. Жешув, м. Бялисток, м. Любліні і управліннями ДПтС України у Львівській, Хмельницькій і Рівненській областях. Триває робота щодо започаткування переговорів з укладання проекту Угоди про співпрацю між управлінням ДПтС України в Полтавській області та Окружним інспекторатом Тюремної служби Республіки Польща в м. Катовиця (проект регіональної угоди про співпрацю українською, польською, англійською 18 червня 2015 року надіслано до Посольства України в Республіці Польща).

У період з 2005 по 2014 роки персоналом органів і установ, що належать до сфери управління ДПтС України, здійснено 56 закордонних службових відряджень до Республіки Польща, що становить четверту частину від загальної кількості таких відряджень в усі країни, з якими співпрацювала і співпрацює ДПтС України – 213. У таких заходах взято участь 232 працівниками, що становить майже третину від загальної кількості персоналу Служби, які здійснили службові відрядження за кордон за звітний період – 614 осіб.

Список учасників робочої зустрічі 26 листопада 2015 року
в апараті ДПтС України
(для завантаження)

Угода про співпрацю між Головним управлінням тюремної служби Республіки Польща
і Державною пенітенціарної служби України
(для завантаження Engl)
(для завантаження Pol)
(для завантаження Ukr)

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »