20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Узгоджуються можливості проектів Європейського Союзу і Уряду Канади щодо створення локальної мережі і бази даних обліку суб'єктів пробації

2 грудня 2015 року представники апарату ДПтС України провели робочу зустріч з експертами проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та канадсько-українського проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні". Захід відбувався у приміщенні апарату Пенітенціарної служби.

У ході зустріч обговорювалися питання щодо перспектив створення бази даних для обліку справ суб’єктів пробації і узгодження зусиль проектів ЄС і Уряду Канади у цій сфері.

Необхідність узгодження зусиль двох міжнародних проектів обумовлювалася тим, що 9-17 листопада 2015 року в Україні перебував англійський експерт Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" Пітер Мюррей, місія якого полягала в здійсненні попередньої оцінки наявних в Україні ресурсів для побудови горизонтально-вертикальної комп’ютеризованої комунікаційної мережі обміну інформацією між підрозділами пробації в Україні та створення електронної бази даних обліку суб'єктів пробації. За результатом попередньої оцінки англійський експерт підготував відповідний звіт (натисни щоб скачати).

Канадсько-український проект "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні", який реалізується в Україні з 2010 року, поширюється на питання впровадження канадського досвіду щодо ювенальної юстиції і пов’язана із веденням справ стосовно неповнолітніх правопорушників.

Одним із завдань канадського проекту передбачається систематизація досвіду ведення справ неповнолітніх правопорушників, які перебувають на обліку підрозділів кримінально-виконавчої інспекції, в т.ч. щодо формалізованої оцінки ризиків і потреб суб’єктів пробації та пов’язаних з цим завдань пробації стосовно неповнолітніх.

За результатами зустрічі учасники заходу погодилися об’єднати спільні зусилля під час планування роботи для побудови системи ведення справ суб’єктів пробації (в тому числі і стосовно неповнолітніх) та організації інформаційної інфраструктури для пробації в Україні.

Матеріали для скачування:
Оціночний звіт англійського експерта Проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" Пітер Мюррей щодо розробки програмного забезпечення для системи ведення справ та інформаційної структури для служби пробації України (натисни щоб скачати).

Пов’язані за темою лінки:
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/806399

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »