12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

В Академії Державної пенітенціарної служби відбулось засідання на тему: «Навчальна програма для персоналу кримінально-виконавчих інспекцій з методик та інструментів пробації для неповнолітніх»

08 грудня 2015 року в Академії Державної пенітенціарної служби, в рамках реалізації українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», відбувся круглий стіл на тему: «Навчальна програма для персоналу кримінально-виконавчих інспекцій з методик та інструментів пробації для неповнолітніх».

У засіданні взяли участь: заступник навчального закладу з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Чебоненко Станіслав Олегович; викладачі кафедр психолого-педагогічних та кримінально-виконавчих дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби; директор проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» Євген Загудаєв; консультант Проекту Гейл Стідз (Канада), перший заступник начальника Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Алла Григоренко, представники управління ДПтС України в Чернігівській області та персонал кримінально-виконавчої інспекції м. Чернігова.

Метою проведення круглого столу було обговорення проблемних питань сприяння зниження ризику вчинення повторних кримінальних правопорушень неповнолітніми, стратегій й інструментів для підвищення ефективності роботи з цією категорією осіб.

Презентовані навчально-методичні посібники по роботі з неповнолітніми правопорушниками, які були розроблені в рамках проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», та навчально-професійна програма спеціальних короткострокових курсів підвищення кваліфікації персоналу кримінально-виконавчої інспекції (пробації), отримали схвальні відгуки від учасників круглого столу.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »