16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

В УВП управління ДПтС України в Рівненській області переглянули кінострічки Мандрівного міжнародного фестивалю

До установ виконання покарань управління ДПтС України в Рівненській області завітав ХІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Кінопокази пройшли в Дубенській виховній колонії, Городоцькому виправному центрі, Городищенській та Катеринівській виправних колоніях.

У ході проведення кінопоказу, пенітенціарні установи відвідав регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини В’ячеслав Свірець, в Дубенській ВК також був присутній начальник Дубенського міськрайонного управління юстиції Микола Ралець.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 12-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, один з яких «Пост Майдан» і переглянули засуджені.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »