25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
10.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Міжнародний комітет Червоного Хреста і ДПтС України – підтвердження взаємодії у галузі гуманітарного права

10 грудня 2015 року представники Державної пенітенціарної служби України провели зустріч з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста для підтвердження намірів взаємодії у галузі гуманітарного права. Захід відбувся у приміщенні апарату ДПтС України.

Представництво Міжнародного комітету Червоного Хреста в м. Києві представляли заступник начальника відділу з питань захисту цивільного населення МКЧХ Гвенель Фонтана (Gwenaelle Fontana) і спеціаліст з питань ув’язнення Чингіз Райнбеков (Chyngyz Rayimbekov).

Мета заходу передбачала обмін інформацією з питань, що пов’язані із захистом прав населення, що перебуває в пенітенціарних установах, розташованих на тимчасово непідконтрольній українській владі території в Донецькій і Луганській областях, а також стосовно осіб, які притягуються до відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України, та умов їх перебування в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління ДПтС України.

Також представники МКЧХ висловили готовність видавати засудженим, які звільняються з непідконтрольних українській владі пенітенціарних установ, відповідних сертифікатів про їх звільнення, після поновлення допуску їх працівників до цих пенітенціарних установ в Донецькій і Луганській областях.

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »