21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
10.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Норвегія і ДПтС України – продовжується діалог з підтримки ініціатив щодо пробації в Україні

10 грудня 2015 року відбулася робоча зустріч представників Міністерства юстиції України та Державної пенітенціарної служби України з делегацією норвезьких фахівців з питань реформ в галузі кримінальної юстиції та правосуддя.

Захід відбувся в приміщенні Міністерства юстиції України під головуванням заступника Міністра юстиції України Сергія Шкляра. Норвезьку делегацію очолювала заступник Генерального директора Міністерства юстиції і поліції пані Тоньє Меініх (Tonje Meinich).

Робоча зустріч стала продовженням норвезько-українського оціночного діалогу, що відбувся 22 травня 2015 року в приміщенні Міністерства юстиції.

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/779318

Під час попереднього візиту норвезької делегації, що відбувся на початку червня 2015 року було обговорено питання про можливість створення в одному з регіонів України повноцінного Модельного офісу пробації за європейським зразком. Таким регіоном попередньо визначено Харківську область та презентовано потреби для створення такого центру з урахуванням європейського досвіду та завдань передбачених Законом України "Про пробацію".

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/kha/uk/publish/article/123954

Представники норвезької сторони повідомили, що мають великий досвід по роботі пробації та готові надавати всебічну допомогу та консультації з впровадження пробації в Україні.

Норвезька сторона висловила готовність працювати з українською стороною після завершення своєї оціночної місії до України і формування фінальних рішень щодо напрямів співпраці у галузі кримінальної юстиції. Норвежцями підтверджено позицію, що співпраця може здійснюватися як на центральному, так і на регіональному рівнях.

Лінки за темою:

http://old.minjust.gov.ua/news/48006
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/781978
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/kha/uk/publish/article/123954
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/779318
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/779070
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/708610
https://www.regjeringen.no/en/dep/jd/organisation/Departments/section-for-european-and-international-a/deputy-director-general-tonje-meinich/id592375/

Управління кримінально-виконавчої інспекції

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації
(Владислав Клиша, 2073436, org@kvs.gov.ua)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »