24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
14.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docuday.ua» завітав до Дніпродзержинської виправної колонії (№34), що на Дніпропетровщині

11 грудня співробітники Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№ 34) вже вдруге стали учасниками мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docuday.ua».

Цього разу персоналом установи було переглянуто стрічку угорського режисера Світлани Шимко «Медик іде останньою». Події зими 2013 – 2014 років, що розгортаються на екрані, відображені в ракурсі спостерігача, ніби невидимого супутника лікаря Тетяни. Зо дня у день, не шкодуючи власних сил і здоров'я, вона допомагає оточуючим її борцям за свободу і незалежність рідної держави.

У нелегкі для України часи саме такі приклади пересічних людей, їх відданість справі і готовність прийти на допомогу складають підґрунтя нової свідомості Громадянина, закладають основу Держави і Суспільства. А кожен присутній після перегляду ще раз замислився, чи спроможний він не лише для особистих інтересів, але й задля майбутніх поколінь, йти і бути вірним собі до останнього…

Олена Потоцька,
Дніпродзержинська виправна колонія
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області (№34)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »