21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Для співробітників служб КВІ у Львові проведений тренінг «Корекція поведінки, навчання навичкам і зміна переконань»

На виконання Плану заходів Державної пенітенціарної служби України щодо реалізації Закону України «Про пробацію» та з метою виконання заходів з реалізації українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», передбачених Меморандумом про взаєморозуміння між Агрітім Канада Консалтінг Лтд та ДПтС України, у період з 09 по 10 грудня 2015 року в м. Львові проведений тренінг: «Корекція поведінки, навчання навичкам і зміна переконань».

Представили даний проект та сприяли у проведені тренінгу Катерина Новохатня, заступник директора проекту РСКЮ; Вікторія Сановська, начальник відділу профілактики небезпечних захворювань Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України; Богдан Ґедз, начальник сектору КВІ управління ДПтС України у Львівській області; Олена Гончаренко, старший координатор проекту РСКЮ; Айда- Джейн Греам, керівник програм організації ім. Джона Говарда, консультант проекту РСКЮ з гендерних питань і правосуддя щодо неповнолітніх.

Тренерами проекту виступили старший викладач циклу педагогіки та психології, кандидат психологічних наук, доцент Оксана Мірошниченко (Академія Державної пенітенціарної служби); викладачі циклу психолого-педагогічних дисциплін Ірина Рудницька та Ірина Клочко (Білоцерківське училище професійної підготовки персоналу ДКВС України).

Тренінг був проведений для співробітників служб кримінально-виконавчої інспекції у Львівській області. Протягом двох днів учасники тренінгу ознайомилися з поведінковими стратегіями та особливостями формування когнітивних навичок, а також на практиці випробували техніку когнітивного реструктурування, що в подальшому надасть можливість краще аналізувати вплив криміногенних факторів на поведінку неповнолітніх правопорушників та ефективно проводити роботу з підлітками.

Прес-служба Академії ДПтС

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »