24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Для засуджених Сумської ВК облуправління ДПтС України (№ 116) провели відео-лекторій

15 грудня в Сумській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області (№ 116) за сприяння Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» було проведено інформаційно-мотиваційний відео-лекторій для засуджених з правової освіти та переглянуто фільм про права людини 12-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Засуджені мали можливість дізнатися про права людини та отримати консультації юристів. Їх було вмотивовано до зміни протиправної поведінки на більш відповідальну.

У заході взяли участь: Тарасенко Юлія Анатоліївна, координатор Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Сумській області; Мальцев Дмитро Сергійович, голова Громадської ради при управлінні ДПтС України в Сумській області; Беленецька Ольга Анатоліївна, член Громадської ради при управлінні ДПтС України в Сумській області; Христенко Анатолій Геннадійович, секретар Громадської ради при управлінні ДПтС України в Сумській області.

Сектор СВ та ПР
управління ДПтС України в Сумській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »