22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Навчання персоналу кримінально виконавчої-інспекції. “Пробація для неповнолітніх. Оцінка ризиків і потреб”.

З 22 по 23 грудня 2015 року в рамках українсько-канадського проекту “Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні” організовано проведення тренінгу для персоналу кримінально-виконавчої інспекції м. Києва щодо організації та принципів ефективної реабілітації неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом.

Дослідження у багатьох країнах світу в галузі корекційної роботи з неповнолітніми правопорушниками підтверджують, що підлітки, які вступають у конфлікт з законом, часто стикаються з певними труднощами, які повинні бути виявлені й усунені, щоб запобігти скоєнню ними нових правопорушень. Саме для цього фахівці повинні вивчати фактори, що спонукають особу до протиправної поведінки й оцінювати її криміногенні потреби.

Форма і всебічна оцінка цих факторів повинна враховувати як характер злочину, скоєного неповнолітньою особою, так і обставини її особистого життя, зокрема соціального оточення, її біологічних, психічних та морально-духовних особливостей.

Тренери проекту Лариса Солопова та Олена Кочура провели навчання представників кримінально-виконавчої інспекції м. Києва основам проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення неповнолітніми особами, форма якої була розроблена в рамках проекту у співробітництві з ДПтС України.

Присутні мали можливість для обміну думками, власним досвідом, а також отримати від тренерів відповіді на актуальні питання.

Управління кримінально-виконавчої інспекції,
прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »