17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
29.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Відеоматеріал за результатами візиту експертів Європейського Союзу до "Пробаційного центру" при Полтавському відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Полтавській області

Захід відбувався 26 жовтня 2015 року у рамках другого десятиденного етапу спільної роботи з експертами проекту Євросоюзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" з метою розробки національного інструменту оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення.

Відповідно до Закону України "Про пробацію" зазначений інструмент є ключовим елементом підготовки досудової доповіді щодо обвинувачених, а також визначення порядку застосування заходів пробації до засуджених.

Ефективне впровадження такого механізму сприятиме зменшенню чисельності осіб, які будуть потрапляти до місць позбавлення волі, за "неважкі правопорушення" і матимуть статус суб’єкта пробації, перебуваючи на обліку підрозділів пробації у відкритому суспільстві.

Лінки за темою:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/804398
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/pol/uk/publish/article/109515

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/803573

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/799683 .

Управління кримінально-виконавчої інспекції,
Управління міжнародної діяльності та взаємодії із ЗМІ
апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »