16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заходи щодо модернізації умов несення служби проводяться у Дніпропетровському СІЗО облуправління ДПтС України

Керівництво органів і установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області багато уваги приділяє створенню належних умов несення служби підлеглим персоналом. З цією метою проводяться сучасні ремонти місць несення служби та відпочинку, вживаються заходи щодо доставки до установ співробітників, забезпечується їх харчування. Не останнє місце в переліку заходів займає модернізація технічних засобів несення служби.

Так, керівництвом Дніпропетровського слідчого ізолятора з метою забезпечення належного контролю за виконанням чинного законодавства як засудженими і ув’язненими особами, так і персоналом установи придбано дві портативні відеокамери. Камерами будуть забезпечуватись чергові помічники начальника СІЗО на час несення служби. Їх застосування дозволить проводити невідкладний аналіз подій, котрі можуть трапитись протягом доби.

Керівництво установи не збирається зупинятись на досягнутому: на теперішній час опрацьовується питання щодо придання портативних радіостанцій. Пенітенціарії розуміють, що комфортні і безпечні умови служби є запорукою її якості.

Павло Кузьменко,
сектор ІТЗО, зв’язку та інформатизації
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »