23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заходи щодо модернізації умов несення служби проводяться у Дніпропетровському СІЗО облуправління ДПтС України

Керівництво органів і установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області багато уваги приділяє створенню належних умов несення служби підлеглим персоналом. З цією метою проводяться сучасні ремонти місць несення служби та відпочинку, вживаються заходи щодо доставки до установ співробітників, забезпечується їх харчування. Не останнє місце в переліку заходів займає модернізація технічних засобів несення служби.

Так, керівництвом Дніпропетровського слідчого ізолятора з метою забезпечення належного контролю за оперативною обстановкою в установі та за діями і місцем знаходження молодших інспекторів чергових змін придбано вісім портативних радіостанцій з посиленими акумуляторними батареями.

Павло Кузьменко,
сектор ІТЗО, зв’язку та інформатизації
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »