25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
10.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

Державна пенітенціарна служба України працює над впровадженням стандартів Ради Європи – проведено тренінг з питань запобігання переповненню в’язниць

У період з 4 по 5 лютого 2016 року у Києві відбувся міжнародний тренінг для тренерів з протидії переповненню в’язниць за участю представників Міністерств юстиції і пенітенціарних відомств Вірменії, Грузії, Молдови та України. Захід відбувався на запрошення Міністерства юстиції України за підтримки Ради Європи та Європейського союзу в рамках регіонального проекту "Підтримка пенітенціарної реформи (від карального до реабілітаційного підходу)".

Метою заходу було обговорення міжнародного досвіду щодо шляхів протидії переповненню в’язниць та стандартів Ради Європи у цій сфері. У ході тренінгу учасники ознайомились зі збірником документів Ради Європи щодо запобігання перенаселеності в’язниць та обмінялись досвідом з обговорюваного питання.

Тренерами виступили міжнародні експерти Ради Європи Крістофер Ян Фрост та Колм Барклі.

У тренінгу взяли участь представники апарату ДПтС України Олег Янчук, начальник управління кримінально-виконавчої інспекції, та Олег Корчовий, старший інспектор відділу міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю управління міжнародної діяльності та взаємодії із ЗМІ. Від відомчих навчальних закладів: Олександр Олійник, перший проректор Академії Державної пенітенціарної служби та Оксана Мірошниченко, начальник кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби, Олег Дука, начальник Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Нагадуємо, що у період з 11.01.2016 по 12.02.2016 тривають електронні консультації з громадськістю у зв’язку з прийняттям 15 грудня 2015 року ЄКПТ нового Європейського стандарту жилої площі. ДПтС України здійснено неофіційний переклад зазначеного документа українською мовою та розміщено на офіційному веб-сайті ДПтС України для проведення електронних консультацій з громадськістю на предмет своєчасності, меж і обсягу перегляду статей 64 та 115 Кримінально-виконавчого кодексу України, що встановлюють норму жилої площі на засудженого.

Лінки за темою:

щодо електронних консультацій з громадськістю

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/815680

щодо збірника документів Ради Європи з запобігання перенаселеності в’язниць

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/805998

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації

Прес-служба Академії ДПтС

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »