25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк взяв участь у робочій зустрічі між Міністерствами юстиції Держави Ізраїль і України

24 лютого 2016 року Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк взяв участь у робочій зустрічі між Міністерствами юстиції Держави Ізраїль і України.

Українську делегацію представляв Міністр юстиції Павло Петренко, ізраїльську сторону – Міністр юстиції пані Аєлєт Шакед. Захід відбувався в приміщенні Міністерства юстиції України.

У ході зустрічі українська сторона поінформувала учасників про досвід новоствореної системи безоплатної правової допомоги громадянам, питання реалізації гуманітарного права у зв’язку з подіями на Сході України та анексією АР Крим, перспективи реформи пенітенціарної системи України інше.

Голова пенітенціарної служби поінформував ізраїльську сторону про умови тримання в місцях позбавлення волі та деякі питання, пов’язані із забезпечення прав громадян Ізраїлю, які тримаються в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах.

На завершення зустрічі сторони обмінятися нотами поваги та висловили готовність співпрацювали в межах компетенції очолюваних Міністерств і відомств.

Лінки за темою:

http://old.minjust.gov.ua/photoalbum/1167

Прес-служба ДПтС України
Фото: Міністерство юстиції України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »