24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

Розвиток співпраці у сфері пробації – налагодження діалогу з компетентними органами Грузії

Під час службового відрядження за кордон до Грузії міжвідомча делегація у складі представників ДПтС України та Міністерства юстиції України налагодила плідний діалог з посадовими особами Міністерства з виправних питань Грузії та Агентства пробації Грузії.

17 лютого 2016 року відбулася робоча зустріч з керівництвом Агентства пробації Грузії в головному офісі. Під час зустрічі українську делегацію було ознайомлено з функціонуванням головного офісу Агентства пробації Грузії та проведено ознайомчий огляд функціонування прогресивних засобів відеозв’язку та моніторингу за особами, які знаходяться на контролі за допомогою електронних браслетів.

Протягом зустрічі продовжувався взаємний діалог з досвіду впровадження служби пробації Грузії з перспективами його використання в українському процесі становлення пробації в Україні.

Цього ж дня, після відвідування Агентства пробації Грузії прийом української делегації продовжився в приміщенні Міністерства з виправних питань Грузії. Грузинську сторону представляла Заступник міністра з виправних питань Грузії пані Тамара Хулордава, керівник Агентства пробації Грузії пан Георгій Арсошвілі та його заступник пан Тимур Маградзе.

Під час зустрічі керівник Агентства пробації Грузії презентував короткий огляд щодо історії впровадження служби пробації, законодавчої основи діяльності та поточного стану справ.

Учасники робочої зустрічі вели активний діалог та виявили взаємну зацікавленість в обговоренні досвіду Грузії та України на шляху сучасних підходів управління пенітенціарними системами та пробації.

Глава української делегації директор Департаменту взаємодії з органами влади та інформаційно-аналітичної роботи Міністерства юстиції України пані Наталія Козловська та пані Тамара Хулордава обмінялися словами взаємної поваги за теплий прийом української сторони та сподіваннями на плідну роботу та майбутній розвиток співпраці.

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації

Управління кримінально-виконавчої інспекції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »