19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

Рада Європи сприяє поширенню українського досвіду щодо механізмів зменшення осіб в місцях позбавлення волі

У період з 16 по 19 лютого 2016 року здійснено службове відрядження за кордон до Грузії (м. Тбілісі) міжвідомчої делегації у складі представників ДПтС України та Міністерства юстиції України для участі у Міжнародній конференції на тему: "Кримінальне правосуддя щодо переповнення в’язниць в країнах східного партнерства".

Конференція організована в рамках Спільної програми Європейської комісії і Ради Європи у пенітенціарній сфері "Рамкова програма співробітництва – Регіональний проект "Сприяння пенітенціарній реформі (від карального до реабілітаційного підходу)"".

Участь у роботі конференції взяли делегації Грузії, Вірменії, Молдови та України.

До складу міжвідомчої делегації України для участі у Конференції увійшли:

Козловська Наталія Анатоліївна – директор Департаменту взаємодії з органами влади та інформаційно-аналітичної роботи Міністерства юстиції України, глава делегації;

Янчук Олег Борисович – начальник управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України;

Корчовий Олег Миколайович – старший інспектор відділу міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації апарату ДПтС України.

Міжвідомча делегація України здійснила виступ під час роботи конференції з презентацією доповіді по протидії переповненню в’язниць.

Під час роботи Конференції та в процесі обговорення доповіді міжвідомчої делегації України, представники Ради Європи, Європейського Союзу, Європейського комітету із запобігання катувань та нелюдського, або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання, схвально відзивалися про національну політику та практику України щодо протидії переповненню в’язниць та надали позитивну оцінку прогресивному досвіду щодо управління пенітенціарними установами та місцями попереднього тримання в контексті впровадження у національне законодавство альтернативних взяттю під варту засобів та механізмів ресоціалізації засуджених для успішного повернення в соціум після відбуття покарання.

У ході діалогу з представниками Міністерства з виправних питань Грузії та Агентства пробації Грузії міжвідомчою делегацією України були досягнуті домовленості про налагодження та розширення співпраці в частині розвитку служби пробації між відповідними органами Грузії та України.

Корисні матеріали:

Презентація ДПтС України pdf (для скачування)

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації

Управління кримінально-виконавчої інспекції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »