24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

Менеджмент проектами з питань пробації – англійський досвід для українських пенітенціаріїв

25 лютого 2016 року проведено навчальний тренінг з питань управління процесами зі створення системи ведення справ суб’єктів пробації (бази даних) та IT-інфраструктури у цій сфері.

Захід відбувався у рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" в приміщенні ДПтС України. Європейську делегацію представляли головний експерт Проекту ЄС національний експерт пані Ірина Жаронкіна (Irina Zharonkina) та спеціаліст Департаменту технічного забезпечення та комунікацій Служби пробації графства Мерсісайд (Великобританія), експерт Проекту ЄС пан Пітер Мюррей (Peter Murray). Захід відбувався у приміщенні апарату ДПтС України.

У ході заходу експерт Пітер Мюррей поділився досвідом щодо методології шести етапів проектного менеджменту, що застосовується в Англії під час реалізації проектів або програмних рішень.

Також він довів до відома аудиторії інформацію про порядок формування проектної команди, необхідної для успішної організації і координації роботи зі створення системи ведення справ суб’єктів пробації та IT-інфраструктури у цій сфері; методології аналізу зацікавлених сторін, що залучаються до проектної роботи; системи аналізу ризиків та ймовірності їх виникнення, що можуть негативно впливати на реалізацію проекту; припущень, що позитивно впливають на реалізацію проекту; проблемних питань, що підлягають вирішенню у ході виконання завдань проекту; а також залежностей, від яких залежить успіх проекту.

Нагадуємо, що у рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" з лютого 2015 року триває робота щодо сприяння Євросоюзом у впровадженні в Україні Закону України "Про пробацію". Цей закон був прийнятий Верховною Радою 5 лютого 2015 року. У зв’язку з цим, виникла необхідність у залученні європейських експертів для підготовки нормативно-правових, організаційно-розпорядчих і методичних документів, що регламентують і сприяють реалізації положень зазначеного вище законодавства.

Пов’язані за темою лінки:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/806399
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/811056

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »