22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

ДПтС України узгоджує готовність зацікавлених міністерств і відомств в обміні даними під час ведення справ суб’єктів пробації

26 лютого 2016 року проведено робочу зустріч з представниками міністерств і відомств для з’ясування потреб і компетенцій під час ведення справ суб’єктів пробації (бази даних).

У заході, який відбувався у приміщенні апарату ДПтС України, брали участь представники Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ, Державної судової адміністрації, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби та Генеральної прокуратури України.

Представники ДПтС України поінформували про перспективи створення бази даних і управління процесами зі створення системи ведення справ суб’єктів пробації та IT-інфраструктури у цій сфері за підтримки експертів, що залучаються у рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".

За результатами зустрічі учасники погодилися з необхідністю узгодження потреб усіх зацікавлених міністерств і відомств, визначення обсягу даних для обміну, форм інтерфейсів обробки даних і каналів обміну інформацією та інших пов’язаних з цієї роботою процесів і завдань.

Пов’язані за темою лінки:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/823042
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/806399
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/811056

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »