25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Експерти ЄС і представники ДПтС продовжують працювати над створенням пробації в Україні

2 березня 2016 року завершено чергову фазу п’ятиденної роботи з експертами проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні", під час якої отримано англійський досвід щодо створення бази даних і управління процесами зі створення системи ведення справ суб’єктів пробації (кейзменеджмент) та побудови IT-інфраструктури у цій сфері.

Проект ЄС представляли пан Пітер Мюррей (Peter Murray), спеціаліст Департаменту технічного забезпечення та комунікацій Служби пробації графства Мерсісайд (Великобританія) і національний експерт пані Ірина Жаронкіна (Irina Zharonkina). Захід відбувався у приміщенні апарату ДПтС України.

За результатами роботи персонал апарату ДПтС України навчився готувати документацію щодо: ініціювання проекту із зазначеної вище теми, формування проектної команди для реалізації завдань майбутнього проекту, досвіду розподілення ролей учасників проекту, в залежності від ступеня їх зацікавленості і компетенцій.

Також визначено функціональні "мапи" (описи загальних і деталізованих процесів), що будуть використовуватися під час кейзменеджменту в частині досудової і наглядової пробації, як це передбачено Законом України "Про пробацію".

Підсумком п’ятиденної фази роботи буде підготовлений проект рекомендацій англійського експерта з річним планом заходів, що буде передбачати роботи в напрямі забезпечення ефективного кейзменеджменту і побудови IT-інфраструктури у цій сфері, враховуючи ризики, пов’язані із кадровим і фінансовим забезпеченням майбутньої української пробації.

Крім цього, 2 березня 2016 року представниками ДПтС України проведено додаткові консультації з колишнім заступником Директора Служби Пробації Англії та Уельсу Девідом Перрі (David Perry) для узгодження спільних зусиль в плануванні на 2017 рік роботи з розробки пробаційних програм, як невід’ємного елементу створення і розвитку пробації в Україні.

Нагадуємо, що у рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" з лютого 2015 року триває робота щодо сприяння Євросоюзом у впровадженні в Україні Закону України "Про пробацію". Цей закон був прийнятий Верховною Радою 5 лютого 2015 року. У зв’язку з цим, виникла необхідність у залученні європейських експертів для підготовки нормативно-правових, організаційно-розпорядчих і методичних документів, що регламентують і сприяють реалізації положень зазначеного вище законодавства.

Пов’язані за темою лінки:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/823054
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/823042
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/806399
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/811056

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, org@kvs.gov.ua, + 38 044 207 34 36

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »