23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Норвегія і ДПтС України – розпочався діалог з підтримки ініціатив щодо розвитку пробації в Україні

3 березня 2016 року проведено робочу зустріч з урядовою делегацією Королівства Норвегія для обговорення потреб України у галузі реформ кримінальної юстиції, у т.ч. і створення в Україні пробації.

Захід відбувався в приміщенні ДПтС України за участі Голови Служби Володимира Палагнюка та його першого заступника Петра Лейковського з української сторони. Норвезьку делегацію очолювали заступник Генерального директора Міністерства юстиції і громадської безпеки пані Тоньє Меініх (Tonje Meinich), у складі якої були представники судового корпусу, поліції і пробації та Посольства Королівства Норвегія в Україні.

Мета зустрічі передбачала з’ясування реальних потреб України в проведенні реформ у галузі кримінальної юстиції, що охоплюють питання від моменту затримання правопорушника, доведення справи до суду і винесення вироку за участю прокуратури, поліції, адвокатів, працівників пробації і пенітенціарної служби, а також суміжних з ними суб’єктів правовідносин кримінальної юстиції.

Норвезька сторона висловила готовність працювати з українською стороною шляхом надання експертної та іншої допомоги, необхідної для виконання завдань у сфері реформ кримінальної юстиції, зокрема пробації. Також висловлено готовність сприяти створенню модельного офісу служби пробації за норвезькими стандартами та налагодженню співробітництва між навчальними закладами Норвегії і України, які опікуються питання підготовки кадрів для пробації. Співпраця може здійснюватися як на центральному, так і на регіональному рівнях.

На завершення заходу учасники зустрічі погодилися з необхідністю встановлення і підтримання постійного діалогу з обговорюваних вище питань та напрацювання пропозицій, що можуть враховуватися урядовою делегацією Норвегії під час планування своєї роботи для співпраці з Україною.

Початком роботи норвезької сторони в Україні буде установлення в квітні 2016 року при Посольстві Королівства Норвегія постійно діючої місії за участю щонайменш двох фахівців кримінальної юстиції Норвегії під патронатом заступника Генерального директора Міністерства юстиції і громадської безпеки, керівника секції з європейських і міжнародних питань співробітництва пані Тоньє Меініх.

Корисні лінки:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/811885
http://old.minjust.gov.ua/news/48006
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/781978
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/kha/uk/publish/article/123954
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/779318
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/779070
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/708610
https://www.regjeringen.no/en/dep/jd/organisation/Departments/section-for-european-and-international-a/deputy-director-general-tonje-meinich/id592375/

Матеріали для закачування (натисни щоб закачати)

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації
Владислав Клиша, 2073436, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »