16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
28.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області відчинив двері кіноклуб Docudays UA

28 березня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відчинив двері кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA створений в колонії для проведення регулярних некомерційних показів документальних фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА та навчальних кінофільмів про права людини з освітньою та правопросвітницькою метою. Показ фільмів про об’єктивну реальність дозволить в подальшому продемонструвати вихованцям та співробітникам гострі та наболілі проблеми як українського суспільства, так і всього людства.

У вихідний день разом з модераторами колонії хлопці переглянули документальний фільм українського режисера Дмитра Глухенького «Металобрухт». Перед початком фільму вихованцям запропонували осмислити і висловити свої думки про їх ставлення до людей, які опинились в складних життєвих обставинах. Тих, які опинились на низькому щаблі соціального життя і розвитку.

Після перегляду фільму юнаки окреслили позитивні та негативні риси характеру головного героя - Феніка, обговорили життєві цінності та його особисту відповідальність за побудову власного життя. Разом із модераторами підлітки дійшли висновку, що слід толерантно та поважно ставитись до іншої особистості, що не буває людей «другого сорту», що в кожної людини є почуття, спрямування, мрії, мета.

У формі дебатів, наприкінці заняття, вихованці поділилися на дві групи. Одна з них зобразила позитивні аспекти життя Феніка, інша – деструктивні форми поведінки головного персонажу.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »