25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники кафедри кримінально-правових дисциплін ІКВС України пройшли міжнародне стажування за напрямом право у Словацькій Республіці

У рамках проведення 20-23 березня VI Міжнародної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів «Економіко-правова парадигма розвитку сучасного суспільства» у містах Межилабірці та Пряшів у Словацькій Республіці з метою проходження міжнародного стажування представниками Інституту кримінально-виконавчої служби (завідувачем кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби кандидатом юридичних наук, доцентом О.С. Стеблинською, старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби кандидатом юридичних наук, полковником внутрішньої служби І.М. Заляловою, старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби кандидатом юридичних наук, майором внутрішньої служби І.П. Міщук, викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби кандидатом юридичних наук, майором внутрішньої служби О.А. Вакулік) здійснено службове відрядження до Словацької Республіки.

На науковому заході були представлені 14 вищих навчальних закладів України та Словацької республіки, а співорганізаторами виступили Донецький національний університет (м. Вінниця) та словацьке Науково-консалтингове співтовариство «Відкрита Європа».

В рамках конференції було представлено понад 30 доповідей, проведено конкурс студентських робіт.

Спільно з представниками Економічного факультету Технічного університету (м. Кошице) була організована екскурсія навчальним комплексом Пряшівського університету, що справило позитивне враження на учасників.

Також українськими навчальними закладами (серед яких Інститут кримінально-виконавчої служби) за результатами конференції було передано на узгодження сім угод про академічне партнерство.

В рамках програми проведено зустріч з мером міста Межилабірці, депутатами місцевої ради та Пряшівського краю, представниками суддівського корпусу, а також з Главою Культурного Союзу українських трудящих у місті Пряшів. Обговорено можливості про подальшу співпрацю.

Кафедра кримінально-правових дисциплін
Інституту кримінально-виконавчої служби

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »