20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Головний лікар тублікарні при Дніпропетровській ВК облуправління ДПтС України (№89) взяв участь у міжнародному симпозіумі з питань лікування туберкульозу у Грузії

22-23 березня 2016 року в м. Тбілісі (Грузія) під патронатом незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» та підтримки Міністерства праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії пройшов п'ятий симпозіум з питань лікування туберкульозу в східній Європі і Центральній Азії на тему: «Пацієнти і туберкульоз: поліпшення результатів лікування підходом, орієнтованим на пацієнта і забезпеченням доступу до нових методів лікування».

На симпозіум були запрошені делегації таких країн як Україна, Білорусія, Грузія, Індія, Казахстан, Вірменія, Азербайджан, Таджикистан, Узбекистан, Киргизстан та інші. Від України на симпозіумі були присутні Ольга Павлова (Український центр контролю за соціально небезпечним хворобам МОЗ України), Людмила Павлюк (Український центр контролю за соціально небезпечним хворобам МОЗ України), Наталія Гранкіна, головний фтизіатр Дніпропетровської області, Наталія Кліменко, головний фтизіатр Донецької області, Самуел Теодоре, голова місії «Лікарі без кордонів», Ханна Каскинен, головний координатор місії «Лікарі без кордонів», Габриєла Дас, медичний координатор місії «Лікарі без кордонів», Георгій Димов, менеджер з медичної діяльності місії «Лікарі без кордонів». Державну пенітенціарну служби України на симпозіумі представляв Олександр Юрченко, заступник начальника установи з лікувально-профілактичної роботи, головний лікар туберкульозної лікарні при Дніпропетровській виправній колонії управління ДПтС України у Дніпропетровській області.

Відкрив симпозіум привітальними словами Валерій Кварацхелія, заступник міністра охорони здоров'я, праці та соціального захисту Грузії. Також учасників заходу привітали Димитрій Хундадзе, голова Парламентського комітету з питань охорони здоров'я та соціального захисту Грузії та доктор Сільві Гусенс, глава місії «Лікарі без кордонів» в Грузії. В режимі відео звернення учасників симпозіуму привітав Маріо Равільоне, керівник проекту «Stop TB» (Всесвітня організація охорони здоров'я, Женева).

В ході проведення симпозіуму піднімалися й обговорювалися питання нових схем лікування туберкульозу, реалізації політики для покращення якості лікування пацієнтів, підхід, орієнтований на пацієнта, поліпшення перенесення протитуберкульозного лікування, діагностика і моніторинг для покращення якості лікування пацієнтів, лікування туберкульозу у пенітенціарних закладах та інші. Учасники задавали надзвичайно багато питань лекторам. Багатьох вразило, що відповіді вони отримували не лише розгорнуті, а й підкріплені слайдами. Це свідчить про багатющий практичний досвід лекторів, в якому вони мали справу із найрізноманітнішими клінічними випадками. Нововведенням даного симпозіуму стало залучення до процесу обговорювання безпосередньо і пацієнтів, які пройшли курси протитуберкульозної терапії та одужали.

Також всі учасники симпозіуму мали можливість поспілкуватися один з одним, обмінятися думками, враженнями та поділитися досвідом.

Прес-служба управління ДПтС України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »