20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Комісія апарату ДПтС України перевірила діяльність Синельниківської виправної колонії (№94) та Ігренського виправного центру (№133), що на Дніпропетровщині

З метою проведення комплексної інспекторської перевірки організації діяльності органів та установ виконання покарань, до управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області прибула комісія ДПтС України. 05 квітня відбулося інспектування Синельниківської виправної колонії (№94) та Ігренського виправного центру (№133).

Перевірка виправних установ полягала у вивченні комісією службової діяльності за усіма напрямками діяльності, вдосконалення відомчого контролю за службовою діяльністю установи, вжиття відповідних заходів реагування, удосконалення організаційно-управлінської діяльності.

В ході інспектування виправних установ перевірялися такі напрямки роботи: організація охорони, нагляду та ізоляції засуджених, умови їх утримання, стан організації соціально-виховної, психологічної та оперативної роботи, організація діяльності навчально-виробничих майстерень та підприємства, стан фінансової дисципліни, заходи, що вживаються з метою економного використання енергоресурсів та технічного переоснащення установи, стан кадрової роботи та інші напрямки діяльності пенітенціарного закладу.

Під час підведення підсумків перевірок інспектованих виправних закладів, основана увага комісії акцентувалася на необхідності щонайшвидшого усунення виявлених під час перевірки недоліків та реалізації всього комплексу заходів щодо належної реалізації основного завдання установи виконання покарань – забезпечення надійної ізоляції засуджених осіб, їх виправлення і профілактики асоціальної поведінки.

Прес-служба управління ДПтС України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »