24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Голова ДПтС України з робочим візитом відвідав установи виконання покарань Хмельниччини

06 квітня 2016 року Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк і начальник управління охорони здоров’я та медико-санітарного забезпечення ДПтС України Олександр Етніс, у супроводі начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Андрія Масюти, з робочим візитом відвідали Шепетівську та Замкову виправні колонії управління ДПтС України у Хмельницькій області.

У ході візиту було здійснено обхід житлової та виробничої зони, відділення ресоціалізації Шепетівської виправної колонії. Також Голова пенітенціарної служби відвідав лікарню для засуджених установи, ознайомився з виробництвом та умовами праці засуджених.

Цього ж дня керівництво Служби відвідало сектор для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі Замкової виправної колонії, де в особистих бесідах із засудженими цікавилися умовами тримання, зауваженнями щодо роботи установи, а на завершення візиту було проведено прийом засуджених з особистих питань.

Прес-служба управління ДПтС України у Хмельницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »