24 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
07.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Діти працівників пенітенціарної служби – переможці пісенного фестивалю

У чудовому мальовничому курортному Миргороді відбувся шостий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль “Соловейко України”. У ньому взяли участь найталановитіші юні співаки із усіх куточків нашої країни і навіть представники української діаспори з Франції, Литви, Словенії та Румунії.

Особливо приємно те, що пенітенціарна служба не лишилася осторонь цієї події. Завдяки підтримці і сприянню Голови ДПтС України Володимира Палагнюка двоє “соловейків” – дітей співробітників Служби мали солідну групу підтримки – і своїх рідних, і Національної профспілки ДПтС України, і представника апарату – інспектора сектору з організації урочистих заходів ДЗД ДПтС України Діану Свинарчук. Ангеліна Половинка й Андрій Зубкін зачарували всіх присутніх надзвичайно сильними голосами і артистичною харизмою. Темпераментна та мелодична пісня “Весна” (яку, до речі, Ангеліна виконала не гірше, ніж Марія Яремчук) принесла їй омріяну перемогу – вона стала лауреатом другої премії фестивалю.

Андрій Зубкін вразив патріотичним “Отаманом” і запальною “Циганкою” не лише журі. Він став лауреатом першої премії пісенного фестивалю, а також отримав цінний подарунок і премію БО “Благодійний фонд Ярослава Бублика”. А ще він підкорив серце народного артиста України і заслуженого діяча культури Республіки Польща Олега Дзюби, і той пообіцяв подарувати Андрієві свої власні пісні.

Величезне захоплення у юних співаків викликав подарунок Національної профспілкової організації ДПтС України, яка нагородила наших лауреатів популярним зараз девайсом – новинкою відеотехніки – екшн-камерами.

Фестиваль знімали провідні українські телеканали, а, отже, учасників чекає популярність. “Соловейко України” дав нашим дітям хороший старт на творчому шляху, першою сходинкою до якого був конкурс пенітенціарної служби “Юні дарування”. Саме тоді Андрія, який здобув приз “Глядацьких симпатій”, і Ангеліну український композитор-пісняр, народний артист України Мар’ян Гаденко запросив до участі у пісенному фестивалі, співзасновником якого він є, – “Соловейко України”.

Любов Андрія й Ангеліни до музики та до української пісні принесла їм море позитивних і незабутніх емоцій, цінних подарунків і безцінних майcтер-класів із найталановитішими діячами України. Приємно, що такі конкурси є в Україні.

Сердечно дякуємо організаторам за те, що популяризують серед молоді нашу культуру, мову, українську пісню. Якщо діти змалечку цінуватимуть своє коріння, наша нація буде сильною, та на нашій багатостражденній Україні запанує мир і благодать.

Наталія Усик,
газета «ЗіО»,
фото Діани Свинарчук

версія для друку
Розширений пошук »