12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Комісія апарату ДПтС України перевірила діяльність Криворізької виправної колонії (№80) та Криворізької установи виконання покарань (№3), що на Дніпропетровщині

З метою проведення комплексної інспекторської перевірки організації діяльності органів та установ виконання покарань, до управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області прибула комісія ДПтС України. 06 квітня відбулося інспектування Криворізької виправної колонії (№80) та Криворізької установи виконання покарань (№3).

Представниками апарату ДПтС України детально перевірено виконання заходів по усуненню недоліків, виявлених попередніми перевірками, рішень колегій Державної пенітенціарної служби України, стан оперативно-службової діяльності відповідних відділів виправних закладів.

В ході інспектування виправних установ перевірялися такі напрямки роботи: організація охорони, нагляду та ізоляції засуджених, умови їх утримання, стан організації соціально-виховної, психологічної та оперативної роботи, організація діяльності навчально-виробничих майстерень та підприємства, стан фінансової дисципліни, заходи, що вживаються з метою економного використання енергоресурсів та технічного переоснащення установи, стан кадрової роботи та інші напрямки діяльності пенітенціарного закладу. Особливу увагу звернуто на дотримання норм законодавства у питаннях комунально-побутового, медичного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб, дотримання санітарних норм та норм харчування.

Під час підбиття підсумків перевірок інспектованих виправних закладів, основана увага комісії акцентувалася на необхідності щонайшвидшого усунення виявлених під час перевірки недоліків та реалізації всього комплексу заходів щодо належної реалізації основного завдання установи виконання покарань – забезпечення надійної ізоляції засуджених осіб, їх виправлення і профілактики асоціальної поведінки.

Прес-служба управління ДПтС України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »