18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Перший заступник Голови ДПтС України Петро Лейковський з робочим візитом прибув на Харківщину

7 квітня 2016 року, в рамках робочого візиту до Харківської області, перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Петро Лейковський відвідав Олексіївську (№25) та Темнівську (№100) виправні колонії.

У супроводі начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області генерал-майора внутрішньої служби Олександра Крикушенка Петро Валерійович ознайомився з умовами тримання засуджених в установах виконання покарань.

Перебуваючи в Темнівській виправній колонії (№100), Петро Лейковський відвідав кімнати тривалих побачень, приміщення камерного типу, дисциплінарний ізолятор, відділення соціально-психологічної служби, банно-пральний комбінат, клуб, їдальню для засуджених, дільницю посиленого контролю, сектор максимального рівня безпеки для засуджених до довічного позбавлення волі та виробничі підрозділи.

Під час відвідування Олексіївської виправної колонії (№25) Петро Валерійович відвідав відділ охорони, де ознайомився з умовами несення служби варти, та перевірив стан інженерно-технічних засобів охорони. Також керівнику було продемонстровано роботу кінологічної служби.

Крім того, Петро Лейковський відвідав кімнати тривалих побачень, дисциплінарний ізолятор, приміщення камерного типу, дільницю посиленого контролю, медичну частину установи, відділення соціально-виховної та психологічної служби, підсобне господарство, їдальню для засуджених та клуб.

Також Петро Валерійович ознайомився з виробничими потужностями установи.

В ході відвідування установ Петро Валерійович провів особистий прийом засуджених та надав вичерпні й аргументовані відповіді на всі поставлені запитання. Скарг та заяв з боку засуджених щодо умов тримання не надходило.

Прес-служба управління ДПтС України в Харківській області

версія для друку
Розширений пошук »