13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Перший заступник Голови ДПтС України Петро Лейковський з робочим візитом відвідав Дніпропетровську виправну колонію (№89)

08 квітня в рамках робочого візиту на Дніпропетровщину, перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Петро Лейковський відвідав Дніпропетровську виправну колонію облуправління ДПтС (№89).

У супроводі начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області полковника внутрішньої служби Юрія Ткаченка, Петро Валерійович відвідав Дніпропетровське Міжрегіональне воєнізоване формування Державної кримінально-виконавчої служби України та ознайомився з умовами, які створені для несення служби, підвищення рівня професійної та спеціальної підготовки бійців спецпідрозділу. Особливою гордістю є мультимедійний тир, який використовується для підготовки та вдосконалення бойових навиків як атестованого особового складу установ виконання покарань області, так і співробітників воєнізованого формування. Останні продемонстрували першому заступнику Голови Служби комплекс вправ зі стрілецької зброї.

Також у ході візиту Петро Валерійович ознайомився з умовами відбування покарання засуджених Дніпропетровської виправної колонії. Зокрема Петро Лейковський оцінив умови відбування покарання засуджених сектора максимального рівня безпеки, кімнати короткострокових та тривалих побачень, створені в секторі, гуртожитки відділень соціально-психологічної служби, крамницю продажу товарів для засуджених.

Під час обходу установи Петро Лейковський відповів на питання засуджених, поспілкувався зі співробітниками виправного закладу. Він наголосив на особливій ролі, яку керівництво Служби відводить діяльності підпорядкованого персоналу. «Своєчасне вирішення законних інтересів засуджених та постійний контроль за всіма напрямками службової діяльності, в значній мірі гарантують недопущення виникнення надзвичайних обставин, що є одним з пріоритетних завдань Служби на теперішній час», - зазначив Петро Валерійович.

На завершення свого візиту Петро Лейковський звернув увагу керівництва установи на необхідності подальшого забезпечення прав та законних інтересів осіб, позбавлених волі, а також належної організації охорони, нагляду та ізоляції засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »