13 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
12.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

ДПтС України та Рада Європи – продовжується плідна співпраця в рамках проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні»

В рамках реалізації проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» на 2015-2017 роки, 11 квітня 2016 року в приміщенні апарату Державної пенітенціарної служби України було проведено дві робочі зустрічі.

Метою зустрічей було обговорення актуальних питань щодо удосконалення процедур і практики проведення внутрішньої в’язничної інспекції та механізму розгляду скарг ув’язнених та засуджених до покарань відповідно до європейських стандартів.

Керівний склад департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень, керівний склад управління внутрішньої безпеки, довели до відома експертів Ради Європи ключові аспекти практики розгляду скарг від засуджених та осіб, узятих під варту, а також управлінські підходи до проведення внутрішніх в’язничних інспекцій.

На всі запитання експерти Ради Європи отримали вичерпні та змістовні відповіді з практичними прикладами.

Довідкова інформація: ДПтС України спільно з Радою Європи та Європейським Союзом реалізовується проект «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні» на 2015-2017 роки. Основними завданнями проекту є:

приведення умов виконання покарань, пов’язаних з позбавленням волі, до європейських стандартів;

запровадження сучасних методів в’язничного менеджменту;

удосконалення реабілітаційних підходів в роботі із засудженими;

удосконалення роботи щодо проведення ефективних внутрішніх інспекцій установ виконання покарань;

вироблення дієвих механізмів розгляду скарг засуджених.

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »