16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Голова ДПтС України Володимир Палагнюк оголосив наказ про призначення ректора Академії Державної пенітенціарної служби

12 квітня 2016 року Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк завітав до Академії Державної пенітенціарної служби, щоб особисто привітати новопризначеного ректора навчального закладу кандидата педагогічних наук, доцента, полковника внутрішньої служби Олексія Тогочинського.

Участь у заході також взяли: директор Департаменту забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України Юрій Сіденко та начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов.

Голова Служби привітав Олексія Михайловича з призначенням на посаду та подякував співробітникам, курсантам і студентам за активну участь у виборах ректора (адже явка на вибори склала 99%, 80% з яких підтримали кандидатуру О.Тогочинського).

В свою чергу, Олексій Тогочинський подякував керівництву відомства та персоналу академії за виявлену довіру та запевнив, що буде віддано та наполегливо працювати задля розвитку академії та Служби в цілому.

Також, Голова Служби поспілкувався з персоналом академії, відповів на питання курсантів, що стосувалися реформування системи, подальшої служби та перспектив розвитку навчального закладу.

Довідково: Тогочинський Олексій Михайлович, 25 серпня 1971 року народження. Освіта – повна вища, у 1993 році закінчив Кам’янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище ім. Маршала інженерних військ В.К. Харченка, у 2001 році - Національну академію прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького, у 2012 році - Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Кандидат педагогічних наук, доцент, докторант.

Протягом багатьох років обіймав керівні посади в Національній академії внутрішніх справ, очолював Інститут післядипломної освіти. З 2014 року – начальник департаменту по роботі з персоналом апарату Державної пенітенціарної служби України. З листопада 2015 року виконував обов’язки ректора Академії Державної пенітенціарної служби.

Академія Державної пенітенціарної служби

версія для друку
Розширений пошук »