24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

За участю начальника відділу речового забезпечення управління ресурсного забезпечення ДПтС України О.Кухтія у Київському СІЗО відбулися практичні заняття з контрольного приготування їжі

Належна організація харчування засуджених та ув’язнених є однією з важливих умов, що сприяють збереженню і зміцненню здоров`я осіб, які тримаються в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, і розглядається як один з вагомих елементів забезпечення прав людини.

З метою підвищення фахової підготовки завідуючих їдалень для засуджених та ув’язнених, інспекторів з організації харчування відділів інтендантського та господарського забезпечення установ виконання покарань Київської області та відповідно до наказу управління від 04.04.2016 р. №145 на базі Київського слідчого ізолятора 12 квітня 2016 року проведені практичні заняття з організації контрольного приготування їжі.

Участь у заході взяли начальник відділу речового забезпечення управління ресурсного забезпечення ДПтС України полковник внутрішньої служби О.Б.Кухтій, начальник управління ДПтС України в м. Києві та Київській області підполковник внутрішньої служби С.Є.Менчиц, завідуючі їдалень для засуджених та ув’язнених, а також старші інспектори з організації харчування відділів інтендантського та господарського забезпечення УВП області.

Учасники заходу відвідали навчальні місця, де проводилось контрольне приготування їжі з урахуванням необхідного технологічного процесу для приготування страв передбаченого меню-розкладкою. При проведені навчання зверталась увага на процес первинної обробки м'яса, картоплі, овочів, круп'яних виробів; розрахунки потрібної кількості води для приготування перших страв, других страв, послідовність закладки продуктів в котел, пасерування борошна і овочів та вихід готових страв.

В рамках практичного заняття здійснено перевірку виконання кухарями кулінарних правил і санітарно – гігієнічних вимог при обробці продуктів і приготування їжі, а також дотримання правил особистої гігієни.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »