19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Учасники міжнародної науково-практичної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» взяли участь у робочій зустрічі, яке відбулося у Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

14 квітня 2016 року відбулася робоча зустріч учасників міжнародної науково-практичної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» з керівництвом Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Робоча зустріч відбулася за участі Голови підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрія Мірошніченка.

Учасники обговорили заходи з удосконалення питання пенітенціарного служіння, які увійдуть до резолюції міжнародної науково-практичної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

Див. також

Учасники Міжнародної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відвідали Київський слідчий ізолятор.
В інституті кримінально-виконавчої служби розпочалась міжнародна науково-практична конференція «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

Управління соціально-психологічної роботи
із засудженими апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »