22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Учасники міжнародної науково-практичної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» взяли участь у робочій зустрічі, яке відбулося у Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

14 квітня 2016 року відбулася робоча зустріч учасників міжнародної науково-практичної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» з керівництвом Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Робоча зустріч відбулася за участі Голови підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрія Мірошніченка.

Учасники обговорили заходи з удосконалення питання пенітенціарного служіння, які увійдуть до резолюції міжнародної науково-практичної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

Див. також

Учасники Міжнародної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відвідали Київський слідчий ізолятор.
В інституті кримінально-виконавчої служби розпочалась міжнародна науково-практична конференція «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

Управління соціально-психологічної роботи
із засудженими апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »