21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заступник Голови ДПтС України Сергій Оміновський відвідав Уманську виправну колонію (№129), що на Черкащині

15 квітня заступник Голови Державної пенітенціарної служби України Сергій Миколайович у ході робочої поїздки відвідав Уманську виправну колонію управління ДПтС у Черкаській області (№ 129).

Сергій Миколайович оглянув промислову зону підприємства установи, продукцію, що випускається, види послуг, які може надавати підприємство, житлові приміщення для засуджених, місця приготування їжі та їдальню, місця проведення соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, банно-пральний комплекс, чергову частину та клуб установи.

Підбиваючи підсумки заступник Голови Служби наголосив на забезпеченні беззбиткової діяльності підприємства установи та зміцнення службової дисципліни серед персоналу, готовність установи до функціонування у весняно-літній період та охороні праці засуджених.

Див. більше фото на офіційній сторінці ДПтС України на Facebook.

Прес-служби управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »