17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники апарату ДПтС України з робочим візитом відвідали установи виконання покарань та СІЗО Донецької області

З 12 по 14 квітня 2016 року з робочим візитом установи виконання покарань та слідчі ізолятори управління Державної пенітенціарної служби України в Донецької області відвідали начальник управління ресурсного забезпечення ДПтС України Микола Данилюк та головний спеціаліст відділу енергозабезпечення та інженерних мереж підполковник внутрішньої служби В’ячеслав Зоренко.

У супроводі заступника начальника управління ДПтС України в Донецькій області підполковника внутрішньої служби Дмитра Немцева представники апарату перевірили стан роботи об’єктів комунально-побутового призначення, організацію енергозабезпечення та роботу інженерних мереж установ області, а саме: стан лазне-прального обслуговування засуджених, роботу крамниць, зберігання продуктів харчування на складах установ, зокрема - овочевої продукції урожаю 2015 року й особливу увагу приділили належній організації харчування та раціональному використанню продовольства, дотриманню санітарних вимог під час приготування їжі та на складах установ Донецької області.

Відділ ресурсного та інженерного забезпечення
управління ДПтС України в Донецькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »