10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

19 квітня 2016 року в Національному культурно-архітектурному музеї «Київська Фортеця» відбулося урочисте відкриття виставки декоративно-прикладного мистецтва «Спокуса душі – Весна красна!»

19 квітня 2016 року в Національному культурно-архітектурному музеї «Київська Фортеця» спільно з Міжнародним благодійним фондом «INSHE ZHITTIA» відбулося урочисте відкриття XVIІІ виставки декоративно-прикладного мистецтва «Спокуса душі – Весна красна!».

Захід було проведено у рамках Міжнародної виставки художніх робіт конкурсантів VIIІ Міжнародного «конкурсу без кордонів».

Від ДПтС України на виставці представлено вироби художньо-прикладної творчості за номінаціями живопис, іконопис, різьблення по дереву тощо. Загалом у виставці від ДПтС України взяли участь персонал органів та установ виконання покарань, а також засуджені, які перебувають в установах виконання покарань.

Метою проведення подібних заходів є відродження духовних традицій українського народу, сприяння формуванню у засуджених здорового способу життя та моральності, правослухняної поведінки і корисної зайнятості у вільний час.

Після закінчення виставки за виконавцями залишаються авторські права, а всі вироби, за згодою виконавців, будуть передані як благодійна допомога дитячим будинкам, лікувальним закладам, інтернатам України.

Детальніша інформація на сайті http://www.inshe.org

Управління соціально-психологічної
роботи із засудженими
апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »