14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Звернення Голови ДПтС України до персоналу, ветеранів, пенсіонерів Державної кримінально-виконавчої служби України з нагоди Дня створення Служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю усіх із професійним святом!

В цьому році виповнюється 18 років з дня підписання Президентом України Указу про утворення на базі колишнього Головного управління виконання покарань МВС України Державного департаменту України з питань виконання покарань як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом, правонаступницею якого у 2010 році стала Державна пенітенціарна служба України.

Підбиваючи підсумки роботи нашої діяльності, хочу подякувати всім тим, хто з честю й гідністю виконував свої професійні обов’язки, хто залишився вірним Присязі українському народові, незважаючи на складність обраної професії та реалії сьогодення, хто поважає й виконує Закон, що є основою у побудові демократичного суспільства, хто з вірою та надією самовіддано служить для процвітання нашої Держави.

Особлива пошана всім ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби України, які залишаються на вістрі часу, займають активну позицію у прийнятті важливих для Служби та соціально-значимих для всіх громадян нашої Держави питаннях.

Окремо звертаюся до науково-педагогічних колективів відомчих навчальних закладів та їх курсантів і студентів з надією, що вони зрозуміють всю відповідальність, яку суспільство покладає на співробітників органів та установ ДПтС України, свідомо та впевнено рухатимуться до мети й продовжать кращі традиції Служби, створені нинішніми працівниками та ветеранами.

Усі ми є свідками гуманізації кримінально-виконавчого законодавства України, де в основі є Людина, її честь, гідність, права та інтереси. Переконаний, що і в подальшому пенітенціарії зможуть забезпечити суспільний спокій та правопорядок у підпорядкованих органах, установах виконання покарань і слідчих ізоляторах. А всі зміни й реформи сприятимуть підвищенню соціальних гарантій наших співробітників та добробуту їхніх родин.

Тож бажаю всім оптимізму, міцного здоров’я, родинного затишку й нових професійних досягнень!

З повагою
Володимир Палагнюк,
Голова Державної пенітенціарної служби України

версія для друку
Розширений пошук »