24 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
22.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

В апараті ДПтС України відбулися урочистості з нагоди 18-ої річниці з Дня створення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань

22 квітня 1998 року Президент України підписав Указ за № 344/98 про утворення на базі Головного управління виконання покарань Міністерства Внутрішніх справ України Державного департаменту України з питань виконання покарань як центрального органу виконавчої влади. Від тоді щороку співробітники відомства відзначають своє професійне свято.

Цього року в урочистостях з нагоди свята, що відбулось в апараті ДПтС України, взяли: керівництво Служби, персонал апарату та запрошені співробітники з територіальних органів, а також пенсіонери й ветерани ДКВС України, представники релігійних та громадських організацій.

Першим присутніх привітав Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк. Він подякував всім за роботу й висловив пошану ветеранам, зокрема й першому очільнику відомства – Івану Штаньку. Також Володимир Миколайович зазначив про важливу роль науково-педагогічних колективів відомчих навчальних закладів у вихованні майбутніх пенітенціаріїв, а священиків – у ресоціалізації засуджених.

Про значні зміни, що відбулися в системі за 18 років існування згадав у своїй промові Голова Асоціації ради ветеранів ДКВС України Іван Васильович Штанько. При цьому він наголосив, що результат роботи пенітенціаріїв – це врятовані людські душі, імідж Служби та суспільний спокій.

Зі щирими побажаннями усмішок та душевного тепла звернулась до присутніх Голова Громадської ради при Державній пенітенціарній службі України Алла Мукшименко, а Голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко розповів про значення для кожної людини Великодня, що наближається, та закликав усіх до подальшої плідної праці.

З метою заохочення персоналу напередодні свята В.М. Палагнюк підписав наказ про заохочення. Тож багато співробітників відомства одержали та ще одержать найближчим часом відомчі нагороди й чергові спеціальні звання, присвоєні достроково. А частина апарату Служби була відзначена подяками Київського міського голови В. Кличка.

Не залишився без нагороди й сам Володимир Миколайович, якому представники релігійної організації віддячили за сприяння та співпрацю в розвитку духовно-просвітницької діяльності.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »