17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал ДПтС України долучився до Всеукраїнської соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою разом"

23 квітня 2016 року персонал апарату та територіальних органів ДПтС України підтримав ініціативу громадської організації "Let’s do it/ Ukraine" та взяв участь у щорічній Всеукраїнській соціально-екологічній акції "Зробимо Україну чистою разом".

Керівництво Служби в цей день висадило ялинки на прилеглій до адміністративної будівлі території, а персонал відомства провів генеральне прибирання кабінетів адміністративної будівлі.

Підтримали акцію і в територіальних органах відомства. В усіх областях вжито заходів для озеленення та поліпшення санітарного стану об’єктів інфраструктури.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »