22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Всеукраїнська виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва засуджених "Великодня писанка"

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 27 квітня 2016 року 12 годині у виставковому залі Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (м. Київ, вул Лаврська, 9) відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва засуджених "Великодня писанка". Виставка організована Державною пенітенціарною службою України спільно з Синодальним відділом Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи.

До уваги відвідувачів представлено кращі вироби художньо-прикладної творчості засуджених за номінаціями: живопис, графіка, вишивка, іконопис, різьблення по дереву тощо. Загалом для участі у виставці представили свої роботи 119 засуджених, серед яких 19 жінок та 9 неповнолітніх.

Управління соціально-психологічної роботи
із засудженими апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »